nedjelja, 8. ožujka 2009.

gradska sigurnost - ribari 5:3

Ovo je nas prvi poraz u ovom dijelu sezone, igra je bila odlicna dobro smo igrali, ali jednostavno u ovoj utakmici nismo imali srece za nesto vise. Velike cestitke igracima gradske na zasluzenoj pobjedi i osvojenim bodovima. Sve pohvale mojin igracima borili smo se ali nismo imali srece, sljedece kolo nas ceka neoric i moramo se pripremiti za tu utakmicu. Protiv neorica nema nam Karla koji ide na operaciju, vice radi, pavkovic u zagrebu bit ce tesko ali moramo se borit i izdrzat.
Kapetane vodi ovu mladost kad nema nas i osvojite koji bod, i nemoj se nervirat na crlu bit ce bolje. Pozdrav

Forca Ribari!!!!!!!!!

Broj komentara: 16:

mnk ribari kaže...

Dobro je realno smo tu di jesmo, borimo se i trudimo, nemoj sad da nas ovaj poraz unazadi idemo igrat do kraja.Dogodine ce bit bolje, jos je puno toga pred nama.

Anonimno kaže...

slazem se sa tobom imali smo sansu i dobit ali nije bilo srece,bolje da smo izgubili neka nas malo spusti na zemlju-danas je bilo i dosta sebicnosti nije vazno ko ce dat gol igrano ko ekipa a ne kao pojedinci

jos nesto stvarno svi ste se borili ali istaknija bi vicu koji je po meni bija najbolji pojedinac utakmice vidilo se da je igra srcem

bilo je dobro golman nije ima svoj dan ali bit ce bolje

BOJAN kaže...

dojam nas malo vara.prvo poluvrijeme mi nismo ništa uradili.doslovno smo ih gledali kako se dodaju s golmanom.poslje kada smo izišli na njih to je i ličilo na nešto.šansu da nešto napravimo imali smo onih par minuta kada smo napokon našli postavu koja ima igru protiv njih.zabili smo 2 gola i nisu nam ništa mogli.poslje već kad smo se izmjenili nismo više tako igrali.i jedan veliki problem se kod nas pojavio,neki momci su željni minutaže pa se vuku po terenu a neće izać.to se vidilo s klupe - žalost.realno gledajući,darko je kriv samo za onaj gol iz slobodnoga.za prvi su krivi damir i antonio,a za onaj kroz noge opet damir.jest kroz noge,darko je mogao bolje reagirat,ali damirova greška je sve zakuvala..kao što je anonimac iznad naveo,trebali bi gledat igrat kao ekipa a ne kao pojedinci

bojane ja se slažem sa svim,jbg previse sam forsira dribling,ali prvi gol po meni darko nie smia primit...morali bi radit cesce ono prilazenje u sredinu jer nam to dobro ide...ja cu uvik odradit lavovski dio posla u obrani,a u napadu cu se pokusat smirit i timskom igrom doci do gola...DZ

Nije bilo loše.Bilo je i akcija i igre ali samo u drugom poluvremenu.U prvom su nas sjebali kad su igrali s golmanom i tu smo izgubili utakmicu.Dama je fali kod dva gola ali mislin da darko mora bit sigurniji jer gol kroz noge se ne smi dobit pogotovo ne iz kantuna.Bojane kad govoriš neki igrači reci imena,jer jebeš ti igrača koji ne zna prihvatit kritiku.

Po stoti put govorin da u obrani triba izginit a napad će doć ali jebiga to neki ne svaćaju.Mi smo ekipa mutavaca jer gol za 4-2 smo dobili radi toga šta nema komunikacije među igračima.Žalosno je šta se ne rade kretanja koja radimo na terminu.Šta se tiče dame jebiga to je tako mali trči na sve strane i u napad i u obranu tako da je normalno da će se i falit.Bojane kad vidiš da neko ne može i da se vuče zovi ga i reci mu da izađe.Ja san u drugom bia uša istrča se u obrani točno 2 minute i odma izaša jer mi tribalo zraka.ljudi ostavimo se statistike i počmimo igrat ka ekipa,komunicirajmo na terenu,moramo ginit jedni za druge i jedino tako možemo ić naprid.Ne želin podjele u ekipi napad-obrana svi moraju igrat sve jer nemamo golgetera koji je zabia dosad 40 golova.mz

slazem se sa kapetanom ako vec vidis da neko nemoze zovi ga vanka nema tu vise razgovora morat ce izac silom ake ne svojom voljom!

jeli ima sta od spaladium arene sutra

Nema ništa jer su svi termini zauzeti.sutra smo na splitovom.dogovoria san uzet termin u 8 misec kad se dogovorimo kad kome odgovara.mz

ako neko (bilo tko,nevezano za ovu utakmicu) želi skupljat minute ili golove na račun rezultata cijele ekipe onda je stvarno šupak.ko god je to do sada uradio neka se osjeća prozvanim.svaka čast cijeloj ekipi ali mislim da je i antonio jučer malo kiksao.nije nas trebao mijenjat kad smo ih imali u šaci.bili smo na terenu tek par minuta(barem ja)i moglo se još izdržat.to je jedini period utakmice u kojemu smo mi mogli nešto,a ostali dio je prošao nekako jalovo,ništa konkretno nismo uradili..moram i njih pohvaliti,nisu zakurac tako visoko na tablici