nedjelja, 24. siječnja 2010.

Ribari - GT- trade 7 : 2

Prvo poluvrijeme 0:0 prilika je bilo sa jedne i druge strane. Drugo poluvrime poveli smo u prvoj minuti iz odlicne akcije Dame koji je namistija za Stipu za 1:0 nakon sta smo poveli imali smo jos dvi prilike za povecat vodstvo, ali nismo uspili. GT koristi nase promasaje i dolazi do preokreta u kojem nam daju opet gol glavom, ka i u jednoj od utakmica koje smo igrali s njima. Nije nam tribalo dugo za izjednacenje opet Stipe daje drugi gol na utakmici, nakon toga preuzimamo inicijativu na terenu i idemo na dva razlike. Gt uvodi golmana igraca i tu smo odigrali dobro, postavljamo se dobro u obrani i na kontre povecajemo na konacnih 7:2 koji je moglo bit i drugacije. Cestitke GT-u na fer i korektnoj utakmici koju su pruzili. Slijedeca utakmica Etiri cvrsta ekipa, ali mi idemo na pobjedu koja nas drzi u borbi za vrh.