utorak, 10. veljače 2009.

jel neces-ribari 0:6

Moram jako pohvaliti momcad" ribara "sta su napokon poceli igrat glavom a ne srcem. Vidi se veliki napredak u igri sta se uspilo vidit iz takmice protiv hsp-a, a nastavilo se protiv jel neces. Doveden je Vice Munitic igrac s iskustvom koji je donio sigurnost u obrani a i laksoj realizaciji golova. Atmosfrera u ekipi je dobra i svi jedva cekamo "Liverpol" koji je prvu utakmicu dobio uz jako veliku dozu srece. Pozdrav svim ribarima i njihovim navijacima.

Broj komentara: 8:

Anonimno kaže...

bravo ribari uzmite svima bodove

idemo dobit liverpol

BOJAN kaže...

ova utakmica je bila najbolji pokazatelj koliko naša ekipa može i vrijedi.svih 30 min smo igrali kao prava ekipa,osim na trenutke kada je damir imao ispade egocentričnosti,no to mu možemo oprostiti jer je namjestio 1.gol.svaka čast svima,ali najviše Antoniu koji je doveo pojačanje,i koji nas vodi cijelo ovo vrijeme otkako nemamo voditelja.smatram da je on najviše zaslužan što nam je krenilo i zato mu opraštam što mi je (ne)opravdano dao manje minuta nego inače :) ...a sada idemo uzvratiti Liverpool-u za onaj šugavi poraz iz 1. dijela sezone

mnk ribari kaže...

svi smo mi zasluzni samo triba da bude ovako raspolozenje i da se razumimo u igri, da igramo slobodno
bude li tako funkcioniralo mozemo se nadat cudu

bojane kakva egocentricnost...amo momci ima da dobijete u nedilju...!!!!

to je malo prejaka riječ,ali mislio sam na situacije kada forsiraš solo igru a za to nije trenutak.svaka čast tvom driblingu,najjači je u našoj ekipi,ali to koristi za 1 na 1,a ne se zabijat u njihov blok od 2,3 igrača.ne smijemo forsirat da nam već drugo dodavanje odma ide prema naprijed.trebamo igrat okolo koliko god je potrebno da ih razbijemo.dovoljan dokaz je utakmica protiv jel nećeš,3 min prije kraja poluvremena je bilo 0:0 na kraju smo dali 6 komada.ima vremena za dat golll

bravo bojane slazem se stobom svaka cast

pa da,to je i Antonio govorio na zadnjem treningu.protiv Jel nećeš smo cijelu utakmicu igrali kao prava ekipa.budemo li i ostale utakmice igrali onako još mnogo ćemo ekipa razguziti kao Jel nećeš